Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bocanovice

Firma Výkup Antik Bocanovice je zaměřena na výkup starožitností Bocanovice a starožitného nábytku Bocanovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBocanovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bocanovice a výkup retro doplňků Bocanovice jako jsou stará křesla Bocanovice, staré kredence Bocanovice, chromové gauče Bocanovice, starožitné psací stoly Bocanovice, starožitné jídelny Bocanovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bocanovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bocanovice, výkup starožitného nábytku Bocanovice, výkup použitého nábytku Bocanovice, výkup nábytku Bocanovice, výkup chromového nábytku Bocanovice, výkup designového nábytku Bocanovice, výkup nábytku Halabala Bocanovice, výkup křesel Bocanovice, výkup porcelánu Bocanovice, výkup z pozůstalostí Bocanovice, vyklízení pozůstalostí Bocanovice. odhad starožitností Bocanovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI