Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bobrůvka

Firma Výkup Antik Bobrůvka je zaměřena na výkup starožitností Bobrůvka a starožitného nábytku Bobrůvka po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBobrůvka ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bobrůvka a výkup retro doplňků Bobrůvka jako jsou stará křesla Bobrůvka, staré kredence Bobrůvka, chromové gauče Bobrůvka, starožitné psací stoly Bobrůvka, starožitné jídelny Bobrůvka, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bobrůvka z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bobrůvka, výkup starožitného nábytku Bobrůvka, výkup použitého nábytku Bobrůvka, výkup nábytku Bobrůvka, výkup chromového nábytku Bobrůvka, výkup designového nábytku Bobrůvka, výkup nábytku Halabala Bobrůvka, výkup křesel Bobrůvka, výkup porcelánu Bobrůvka, výkup z pozůstalostí Bobrůvka, vyklízení pozůstalostí Bobrůvka. odhad starožitností Bobrůvka

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI