Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bobrová

Firma Výkup Antik Bobrová je zaměřena na výkup starožitností Bobrová a starožitného nábytku Bobrová po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBobrová ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bobrová a výkup retro doplňků Bobrová jako jsou stará křesla Bobrová, staré kredence Bobrová, chromové gauče Bobrová, starožitné psací stoly Bobrová, starožitné jídelny Bobrová, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bobrová z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bobrová, výkup starožitného nábytku Bobrová, výkup použitého nábytku Bobrová, výkup nábytku Bobrová, výkup chromového nábytku Bobrová, výkup designového nábytku Bobrová, výkup nábytku Halabala Bobrová, výkup křesel Bobrová, výkup porcelánu Bobrová, výkup z pozůstalostí Bobrová, vyklízení pozůstalostí Bobrová. odhad starožitností Bobrová

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI