Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bobnice

Firma Výkup Antik Bobnice je zaměřena na výkup starožitností Bobnice a starožitného nábytku Bobnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBobnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bobnice a výkup retro doplňků Bobnice jako jsou stará křesla Bobnice, staré kredence Bobnice, chromové gauče Bobnice, starožitné psací stoly Bobnice, starožitné jídelny Bobnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bobnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bobnice, výkup starožitného nábytku Bobnice, výkup použitého nábytku Bobnice, výkup nábytku Bobnice, výkup chromového nábytku Bobnice, výkup designového nábytku Bobnice, výkup nábytku Halabala Bobnice, výkup křesel Bobnice, výkup porcelánu Bobnice, výkup z pozůstalostí Bobnice, vyklízení pozůstalostí Bobnice. odhad starožitností Bobnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI