Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blučina

Firma Výkup Antik Blučina je zaměřena na výkup starožitností Blučina a starožitného nábytku Blučina po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlučina ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blučina a výkup retro doplňků Blučina jako jsou stará křesla Blučina, staré kredence Blučina, chromové gauče Blučina, starožitné psací stoly Blučina, starožitné jídelny Blučina, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blučina z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blučina, výkup starožitného nábytku Blučina, výkup použitého nábytku Blučina, výkup nábytku Blučina, výkup chromového nábytku Blučina, výkup designového nábytku Blučina, výkup nábytku Halabala Blučina, výkup křesel Blučina, výkup porcelánu Blučina, výkup z pozůstalostí Blučina, vyklízení pozůstalostí Blučina. odhad starožitností Blučina

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI