Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blízkov

Firma Výkup Antik Blízkov je zaměřena na výkup starožitností Blízkov a starožitného nábytku Blízkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlízkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blízkov a výkup retro doplňků Blízkov jako jsou stará křesla Blízkov, staré kredence Blízkov, chromové gauče Blízkov, starožitné psací stoly Blízkov, starožitné jídelny Blízkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blízkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blízkov, výkup starožitného nábytku Blízkov, výkup použitého nábytku Blízkov, výkup nábytku Blízkov, výkup chromového nábytku Blízkov, výkup designového nábytku Blízkov, výkup nábytku Halabala Blízkov, výkup křesel Blízkov, výkup porcelánu Blízkov, výkup z pozůstalostí Blízkov, vyklízení pozůstalostí Blízkov. odhad starožitností Blízkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI