Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blíževedly

Firma Výkup Antik Blíževedly je zaměřena na výkup starožitností Blíževedly a starožitného nábytku Blíževedly po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlíževedly ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blíževedly a výkup retro doplňků Blíževedly jako jsou stará křesla Blíževedly, staré kredence Blíževedly, chromové gauče Blíževedly, starožitné psací stoly Blíževedly, starožitné jídelny Blíževedly, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blíževedly z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blíževedly, výkup starožitného nábytku Blíževedly, výkup použitého nábytku Blíževedly, výkup nábytku Blíževedly, výkup chromového nábytku Blíževedly, výkup designového nábytku Blíževedly, výkup nábytku Halabala Blíževedly, výkup křesel Blíževedly, výkup porcelánu Blíževedly, výkup z pozůstalostí Blíževedly, vyklízení pozůstalostí Blíževedly. odhad starožitností Blíževedly

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI