Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blížejov

Firma Výkup Antik Blížejov je zaměřena na výkup starožitností Blížejov a starožitného nábytku Blížejov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlížejov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blížejov a výkup retro doplňků Blížejov jako jsou stará křesla Blížejov, staré kredence Blížejov, chromové gauče Blížejov, starožitné psací stoly Blížejov, starožitné jídelny Blížejov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blížejov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blížejov, výkup starožitného nábytku Blížejov, výkup použitého nábytku Blížejov, výkup nábytku Blížejov, výkup chromového nábytku Blížejov, výkup designového nábytku Blížejov, výkup nábytku Halabala Blížejov, výkup křesel Blížejov, výkup porcelánu Blížejov, výkup z pozůstalostí Blížejov, vyklízení pozůstalostí Blížejov. odhad starožitností Blížejov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI