Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blevice

Firma Výkup Antik Blevice je zaměřena na výkup starožitností Blevice a starožitného nábytku Blevice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlevice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blevice a výkup retro doplňků Blevice jako jsou stará křesla Blevice, staré kredence Blevice, chromové gauče Blevice, starožitné psací stoly Blevice, starožitné jídelny Blevice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blevice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blevice, výkup starožitného nábytku Blevice, výkup použitého nábytku Blevice, výkup nábytku Blevice, výkup chromového nábytku Blevice, výkup designového nábytku Blevice, výkup nábytku Halabala Blevice, výkup křesel Blevice, výkup porcelánu Blevice, výkup z pozůstalostí Blevice, vyklízení pozůstalostí Blevice. odhad starožitností Blevice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI