Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blešno

Firma Výkup Antik Blešno je zaměřena na výkup starožitností Blešno a starožitného nábytku Blešno po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlešno ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blešno a výkup retro doplňků Blešno jako jsou stará křesla Blešno, staré kredence Blešno, chromové gauče Blešno, starožitné psací stoly Blešno, starožitné jídelny Blešno, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blešno z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blešno, výkup starožitného nábytku Blešno, výkup použitého nábytku Blešno, výkup nábytku Blešno, výkup chromového nábytku Blešno, výkup designového nábytku Blešno, výkup nábytku Halabala Blešno, výkup křesel Blešno, výkup porcelánu Blešno, výkup z pozůstalostí Blešno, vyklízení pozůstalostí Blešno. odhad starožitností Blešno

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI