Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blažim

Firma Výkup Antik Blažim je zaměřena na výkup starožitností Blažim a starožitného nábytku Blažim po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlažim ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blažim a výkup retro doplňků Blažim jako jsou stará křesla Blažim, staré kredence Blažim, chromové gauče Blažim, starožitné psací stoly Blažim, starožitné jídelny Blažim, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blažim z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blažim, výkup starožitného nábytku Blažim, výkup použitého nábytku Blažim, výkup nábytku Blažim, výkup chromového nábytku Blažim, výkup designového nábytku Blažim, výkup nábytku Halabala Blažim, výkup křesel Blažim, výkup porcelánu Blažim, výkup z pozůstalostí Blažim, vyklízení pozůstalostí Blažim. odhad starožitností Blažim

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI