Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blazice

Firma Výkup Antik Blazice je zaměřena na výkup starožitností Blazice a starožitného nábytku Blazice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlazice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blazice a výkup retro doplňků Blazice jako jsou stará křesla Blazice, staré kredence Blazice, chromové gauče Blazice, starožitné psací stoly Blazice, starožitné jídelny Blazice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blazice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blazice, výkup starožitného nábytku Blazice, výkup použitého nábytku Blazice, výkup nábytku Blazice, výkup chromového nábytku Blazice, výkup designového nábytku Blazice, výkup nábytku Halabala Blazice, výkup křesel Blazice, výkup porcelánu Blazice, výkup z pozůstalostí Blazice, vyklízení pozůstalostí Blazice. odhad starožitností Blazice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI