Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blatno

Firma Výkup Antik Blatno je zaměřena na výkup starožitností Blatno a starožitného nábytku Blatno po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlatno ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blatno a výkup retro doplňků Blatno jako jsou stará křesla Blatno, staré kredence Blatno, chromové gauče Blatno, starožitné psací stoly Blatno, starožitné jídelny Blatno, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blatno z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blatno, výkup starožitného nábytku Blatno, výkup použitého nábytku Blatno, výkup nábytku Blatno, výkup chromového nábytku Blatno, výkup designového nábytku Blatno, výkup nábytku Halabala Blatno, výkup křesel Blatno, výkup porcelánu Blatno, výkup z pozůstalostí Blatno, vyklízení pozůstalostí Blatno. odhad starožitností Blatno

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI