Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blatnička

Firma Výkup Antik Blatnička je zaměřena na výkup starožitností Blatnička a starožitného nábytku Blatnička po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlatnička ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blatnička a výkup retro doplňků Blatnička jako jsou stará křesla Blatnička, staré kredence Blatnička, chromové gauče Blatnička, starožitné psací stoly Blatnička, starožitné jídelny Blatnička, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blatnička z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blatnička, výkup starožitného nábytku Blatnička, výkup použitého nábytku Blatnička, výkup nábytku Blatnička, výkup chromového nábytku Blatnička, výkup designového nábytku Blatnička, výkup nábytku Halabala Blatnička, výkup křesel Blatnička, výkup porcelánu Blatnička, výkup z pozůstalostí Blatnička, vyklízení pozůstalostí Blatnička. odhad starožitností Blatnička

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI