Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blatnice

Firma Výkup Antik Blatnice je zaměřena na výkup starožitností Blatnice a starožitného nábytku Blatnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlatnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blatnice a výkup retro doplňků Blatnice jako jsou stará křesla Blatnice, staré kredence Blatnice, chromové gauče Blatnice, starožitné psací stoly Blatnice, starožitné jídelny Blatnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blatnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blatnice, výkup starožitného nábytku Blatnice, výkup použitého nábytku Blatnice, výkup nábytku Blatnice, výkup chromového nábytku Blatnice, výkup designového nábytku Blatnice, výkup nábytku Halabala Blatnice, výkup křesel Blatnice, výkup porcelánu Blatnice, výkup z pozůstalostí Blatnice, vyklízení pozůstalostí Blatnice. odhad starožitností Blatnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI