Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blatná

Firma Výkup Antik Blatná je zaměřena na výkup starožitností Blatná a starožitného nábytku Blatná po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlatná ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blatná a výkup retro doplňků Blatná jako jsou stará křesla Blatná, staré kredence Blatná, chromové gauče Blatná, starožitné psací stoly Blatná, starožitné jídelny Blatná, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blatná z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blatná, výkup starožitného nábytku Blatná, výkup použitého nábytku Blatná, výkup nábytku Blatná, výkup chromového nábytku Blatná, výkup designového nábytku Blatná, výkup nábytku Halabala Blatná, výkup křesel Blatná, výkup porcelánu Blatná, výkup z pozůstalostí Blatná, vyklízení pozůstalostí Blatná. odhad starožitností Blatná

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI