Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blatec

Firma Výkup Antik Blatec je zaměřena na výkup starožitností Blatec a starožitného nábytku Blatec po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlatec ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blatec a výkup retro doplňků Blatec jako jsou stará křesla Blatec, staré kredence Blatec, chromové gauče Blatec, starožitné psací stoly Blatec, starožitné jídelny Blatec, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blatec z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blatec, výkup starožitného nábytku Blatec, výkup použitého nábytku Blatec, výkup nábytku Blatec, výkup chromového nábytku Blatec, výkup designového nábytku Blatec, výkup nábytku Halabala Blatec, výkup křesel Blatec, výkup porcelánu Blatec, výkup z pozůstalostí Blatec, vyklízení pozůstalostí Blatec. odhad starožitností Blatec

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI