Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Blanné

Firma Výkup Antik Blanné je zaměřena na výkup starožitností Blanné a starožitného nábytku Blanné po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBlanné ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Blanné a výkup retro doplňků Blanné jako jsou stará křesla Blanné, staré kredence Blanné, chromové gauče Blanné, starožitné psací stoly Blanné, starožitné jídelny Blanné, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Blanné z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Blanné, výkup starožitného nábytku Blanné, výkup použitého nábytku Blanné, výkup nábytku Blanné, výkup chromového nábytku Blanné, výkup designového nábytku Blanné, výkup nábytku Halabala Blanné, výkup křesel Blanné, výkup porcelánu Blanné, výkup z pozůstalostí Blanné, vyklízení pozůstalostí Blanné. odhad starožitností Blanné

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI