Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bítovčice

Firma Výkup Antik Bítovčice je zaměřena na výkup starožitností Bítovčice a starožitného nábytku Bítovčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBítovčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bítovčice a výkup retro doplňků Bítovčice jako jsou stará křesla Bítovčice, staré kredence Bítovčice, chromové gauče Bítovčice, starožitné psací stoly Bítovčice, starožitné jídelny Bítovčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bítovčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bítovčice, výkup starožitného nábytku Bítovčice, výkup použitého nábytku Bítovčice, výkup nábytku Bítovčice, výkup chromového nábytku Bítovčice, výkup designového nábytku Bítovčice, výkup nábytku Halabala Bítovčice, výkup křesel Bítovčice, výkup porcelánu Bítovčice, výkup z pozůstalostí Bítovčice, vyklízení pozůstalostí Bítovčice. odhad starožitností Bítovčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI