Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bítovany

Firma Výkup Antik Bítovany je zaměřena na výkup starožitností Bítovany a starožitného nábytku Bítovany po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBítovany ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bítovany a výkup retro doplňků Bítovany jako jsou stará křesla Bítovany, staré kredence Bítovany, chromové gauče Bítovany, starožitné psací stoly Bítovany, starožitné jídelny Bítovany, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bítovany z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bítovany, výkup starožitného nábytku Bítovany, výkup použitého nábytku Bítovany, výkup nábytku Bítovany, výkup chromového nábytku Bítovany, výkup designového nábytku Bítovany, výkup nábytku Halabala Bítovany, výkup křesel Bítovany, výkup porcelánu Bítovany, výkup z pozůstalostí Bítovany, vyklízení pozůstalostí Bítovany. odhad starožitností Bítovany

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI