Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bítouchov

Firma Výkup Antik Bítouchov je zaměřena na výkup starožitností Bítouchov a starožitného nábytku Bítouchov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBítouchov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bítouchov a výkup retro doplňků Bítouchov jako jsou stará křesla Bítouchov, staré kredence Bítouchov, chromové gauče Bítouchov, starožitné psací stoly Bítouchov, starožitné jídelny Bítouchov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bítouchov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bítouchov, výkup starožitného nábytku Bítouchov, výkup použitého nábytku Bítouchov, výkup nábytku Bítouchov, výkup chromového nábytku Bítouchov, výkup designového nábytku Bítouchov, výkup nábytku Halabala Bítouchov, výkup křesel Bítouchov, výkup porcelánu Bítouchov, výkup z pozůstalostí Bítouchov, vyklízení pozůstalostí Bítouchov. odhad starožitností Bítouchov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI