Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Biskupice-Pulkov

Firma Výkup Antik Biskupice-Pulkov je zaměřena na výkup starožitností Biskupice-Pulkov a starožitného nábytku Biskupice-Pulkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBiskupice-Pulkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Biskupice-Pulkov a výkup retro doplňků Biskupice-Pulkov jako jsou stará křesla Biskupice-Pulkov, staré kredence Biskupice-Pulkov, chromové gauče Biskupice-Pulkov, starožitné psací stoly Biskupice-Pulkov, starožitné jídelny Biskupice-Pulkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Biskupice-Pulkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Biskupice-Pulkov, výkup starožitného nábytku Biskupice-Pulkov, výkup použitého nábytku Biskupice-Pulkov, výkup nábytku Biskupice-Pulkov, výkup chromového nábytku Biskupice-Pulkov, výkup designového nábytku Biskupice-Pulkov, výkup nábytku Halabala Biskupice-Pulkov, výkup křesel Biskupice-Pulkov, výkup porcelánu Biskupice-Pulkov, výkup z pozůstalostí Biskupice-Pulkov, vyklízení pozůstalostí Biskupice-Pulkov. odhad starožitností Biskupice-Pulkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI