Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Biskupice

Firma Výkup Antik Biskupice je zaměřena na výkup starožitností Biskupice a starožitného nábytku Biskupice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBiskupice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Biskupice a výkup retro doplňků Biskupice jako jsou stará křesla Biskupice, staré kredence Biskupice, chromové gauče Biskupice, starožitné psací stoly Biskupice, starožitné jídelny Biskupice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Biskupice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Biskupice, výkup starožitného nábytku Biskupice, výkup použitého nábytku Biskupice, výkup nábytku Biskupice, výkup chromového nábytku Biskupice, výkup designového nábytku Biskupice, výkup nábytku Halabala Biskupice, výkup křesel Biskupice, výkup porcelánu Biskupice, výkup z pozůstalostí Biskupice, vyklízení pozůstalostí Biskupice. odhad starožitností Biskupice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI