Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Biskoupky

Firma Výkup Antik Biskoupky je zaměřena na výkup starožitností Biskoupky a starožitného nábytku Biskoupky po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBiskoupky ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Biskoupky a výkup retro doplňků Biskoupky jako jsou stará křesla Biskoupky, staré kredence Biskoupky, chromové gauče Biskoupky, starožitné psací stoly Biskoupky, starožitné jídelny Biskoupky, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Biskoupky z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Biskoupky, výkup starožitného nábytku Biskoupky, výkup použitého nábytku Biskoupky, výkup nábytku Biskoupky, výkup chromového nábytku Biskoupky, výkup designového nábytku Biskoupky, výkup nábytku Halabala Biskoupky, výkup křesel Biskoupky, výkup porcelánu Biskoupky, výkup z pozůstalostí Biskoupky, vyklízení pozůstalostí Biskoupky. odhad starožitností Biskoupky

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI