Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Biřkov

Firma Výkup Antik Biřkov je zaměřena na výkup starožitností Biřkov a starožitného nábytku Biřkov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBiřkov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Biřkov a výkup retro doplňků Biřkov jako jsou stará křesla Biřkov, staré kredence Biřkov, chromové gauče Biřkov, starožitné psací stoly Biřkov, starožitné jídelny Biřkov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Biřkov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Biřkov, výkup starožitného nábytku Biřkov, výkup použitého nábytku Biřkov, výkup nábytku Biřkov, výkup chromového nábytku Biřkov, výkup designového nábytku Biřkov, výkup nábytku Halabala Biřkov, výkup křesel Biřkov, výkup porcelánu Biřkov, výkup z pozůstalostí Biřkov, vyklízení pozůstalostí Biřkov. odhad starožitností Biřkov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI