Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bílovice

Firma Výkup Antik Bílovice je zaměřena na výkup starožitností Bílovice a starožitného nábytku Bílovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBílovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bílovice a výkup retro doplňků Bílovice jako jsou stará křesla Bílovice, staré kredence Bílovice, chromové gauče Bílovice, starožitné psací stoly Bílovice, starožitné jídelny Bílovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bílovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bílovice, výkup starožitného nábytku Bílovice, výkup použitého nábytku Bílovice, výkup nábytku Bílovice, výkup chromového nábytku Bílovice, výkup designového nábytku Bílovice, výkup nábytku Halabala Bílovice, výkup křesel Bílovice, výkup porcelánu Bílovice, výkup z pozůstalostí Bílovice, vyklízení pozůstalostí Bílovice. odhad starožitností Bílovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI