Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bílichov

Firma Výkup Antik Bílichov je zaměřena na výkup starožitností Bílichov a starožitného nábytku Bílichov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBílichov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bílichov a výkup retro doplňků Bílichov jako jsou stará křesla Bílichov, staré kredence Bílichov, chromové gauče Bílichov, starožitné psací stoly Bílichov, starožitné jídelny Bílichov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bílichov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bílichov, výkup starožitného nábytku Bílichov, výkup použitého nábytku Bílichov, výkup nábytku Bílichov, výkup chromového nábytku Bílichov, výkup designového nábytku Bílichov, výkup nábytku Halabala Bílichov, výkup křesel Bílichov, výkup porcelánu Bílichov, výkup z pozůstalostí Bílichov, vyklízení pozůstalostí Bílichov. odhad starožitností Bílichov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI