Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bílence

Firma Výkup Antik Bílence je zaměřena na výkup starožitností Bílence a starožitného nábytku Bílence po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBílence ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bílence a výkup retro doplňků Bílence jako jsou stará křesla Bílence, staré kredence Bílence, chromové gauče Bílence, starožitné psací stoly Bílence, starožitné jídelny Bílence, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bílence z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bílence, výkup starožitného nábytku Bílence, výkup použitého nábytku Bílence, výkup nábytku Bílence, výkup chromového nábytku Bílence, výkup designového nábytku Bílence, výkup nábytku Halabala Bílence, výkup křesel Bílence, výkup porcelánu Bílence, výkup z pozůstalostí Bílence, vyklízení pozůstalostí Bílence. odhad starožitností Bílence

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI