Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bílčice

Firma Výkup Antik Bílčice je zaměřena na výkup starožitností Bílčice a starožitného nábytku Bílčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBílčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bílčice a výkup retro doplňků Bílčice jako jsou stará křesla Bílčice, staré kredence Bílčice, chromové gauče Bílčice, starožitné psací stoly Bílčice, starožitné jídelny Bílčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bílčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bílčice, výkup starožitného nábytku Bílčice, výkup použitého nábytku Bílčice, výkup nábytku Bílčice, výkup chromového nábytku Bílčice, výkup designového nábytku Bílčice, výkup nábytku Halabala Bílčice, výkup křesel Bílčice, výkup porcelánu Bílčice, výkup z pozůstalostí Bílčice, vyklízení pozůstalostí Bílčice. odhad starožitností Bílčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI