Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bezuchov

Firma Výkup Antik Bezuchov je zaměřena na výkup starožitností Bezuchov a starožitného nábytku Bezuchov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBezuchov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bezuchov a výkup retro doplňků Bezuchov jako jsou stará křesla Bezuchov, staré kredence Bezuchov, chromové gauče Bezuchov, starožitné psací stoly Bezuchov, starožitné jídelny Bezuchov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bezuchov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bezuchov, výkup starožitného nábytku Bezuchov, výkup použitého nábytku Bezuchov, výkup nábytku Bezuchov, výkup chromového nábytku Bezuchov, výkup designového nábytku Bezuchov, výkup nábytku Halabala Bezuchov, výkup křesel Bezuchov, výkup porcelánu Bezuchov, výkup z pozůstalostí Bezuchov, vyklízení pozůstalostí Bezuchov. odhad starožitností Bezuchov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI