Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bezměrov

Firma Výkup Antik Bezměrov je zaměřena na výkup starožitností Bezměrov a starožitného nábytku Bezměrov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBezměrov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bezměrov a výkup retro doplňků Bezměrov jako jsou stará křesla Bezměrov, staré kredence Bezměrov, chromové gauče Bezměrov, starožitné psací stoly Bezměrov, starožitné jídelny Bezměrov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bezměrov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bezměrov, výkup starožitného nábytku Bezměrov, výkup použitého nábytku Bezměrov, výkup nábytku Bezměrov, výkup chromového nábytku Bezměrov, výkup designového nábytku Bezměrov, výkup nábytku Halabala Bezměrov, výkup křesel Bezměrov, výkup porcelánu Bezměrov, výkup z pozůstalostí Bezměrov, vyklízení pozůstalostí Bezměrov. odhad starožitností Bezměrov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI