Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bezdružice

Firma Výkup Antik Bezdružice je zaměřena na výkup starožitností Bezdružice a starožitného nábytku Bezdružice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBezdružice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bezdružice a výkup retro doplňků Bezdružice jako jsou stará křesla Bezdružice, staré kredence Bezdružice, chromové gauče Bezdružice, starožitné psací stoly Bezdružice, starožitné jídelny Bezdružice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bezdružice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bezdružice, výkup starožitného nábytku Bezdružice, výkup použitého nábytku Bezdružice, výkup nábytku Bezdružice, výkup chromového nábytku Bezdružice, výkup designového nábytku Bezdružice, výkup nábytku Halabala Bezdružice, výkup křesel Bezdružice, výkup porcelánu Bezdružice, výkup z pozůstalostí Bezdružice, vyklízení pozůstalostí Bezdružice. odhad starožitností Bezdružice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI