Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bezděz

Firma Výkup Antik Bezděz je zaměřena na výkup starožitností Bezděz a starožitného nábytku Bezděz po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBezděz ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bezděz a výkup retro doplňků Bezděz jako jsou stará křesla Bezděz, staré kredence Bezděz, chromové gauče Bezděz, starožitné psací stoly Bezděz, starožitné jídelny Bezděz, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bezděz z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bezděz, výkup starožitného nábytku Bezděz, výkup použitého nábytku Bezděz, výkup nábytku Bezděz, výkup chromového nábytku Bezděz, výkup designového nábytku Bezděz, výkup nábytku Halabala Bezděz, výkup křesel Bezděz, výkup porcelánu Bezděz, výkup z pozůstalostí Bezděz, vyklízení pozůstalostí Bezděz. odhad starožitností Bezděz

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI