Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bezdědovice

Firma Výkup Antik Bezdědovice je zaměřena na výkup starožitností Bezdědovice a starožitného nábytku Bezdědovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBezdědovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bezdědovice a výkup retro doplňků Bezdědovice jako jsou stará křesla Bezdědovice, staré kredence Bezdědovice, chromové gauče Bezdědovice, starožitné psací stoly Bezdědovice, starožitné jídelny Bezdědovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bezdědovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bezdědovice, výkup starožitného nábytku Bezdědovice, výkup použitého nábytku Bezdědovice, výkup nábytku Bezdědovice, výkup chromového nábytku Bezdědovice, výkup designového nábytku Bezdědovice, výkup nábytku Halabala Bezdědovice, výkup křesel Bezdědovice, výkup porcelánu Bezdědovice, výkup z pozůstalostí Bezdědovice, vyklízení pozůstalostí Bezdědovice. odhad starožitností Bezdědovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI