Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Běrunice

Firma Výkup Antik Běrunice je zaměřena na výkup starožitností Běrunice a starožitného nábytku Běrunice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBěrunice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Běrunice a výkup retro doplňků Běrunice jako jsou stará křesla Běrunice, staré kredence Běrunice, chromové gauče Běrunice, starožitné psací stoly Běrunice, starožitné jídelny Běrunice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Běrunice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Běrunice, výkup starožitného nábytku Běrunice, výkup použitého nábytku Běrunice, výkup nábytku Běrunice, výkup chromového nábytku Běrunice, výkup designového nábytku Běrunice, výkup nábytku Halabala Běrunice, výkup křesel Běrunice, výkup porcelánu Běrunice, výkup z pozůstalostí Běrunice, vyklízení pozůstalostí Běrunice. odhad starožitností Běrunice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI