Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Beřovice

Firma Výkup Antik Beřovice je zaměřena na výkup starožitností Beřovice a starožitného nábytku Beřovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBeřovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Beřovice a výkup retro doplňků Beřovice jako jsou stará křesla Beřovice, staré kredence Beřovice, chromové gauče Beřovice, starožitné psací stoly Beřovice, starožitné jídelny Beřovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Beřovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Beřovice, výkup starožitného nábytku Beřovice, výkup použitého nábytku Beřovice, výkup nábytku Beřovice, výkup chromového nábytku Beřovice, výkup designového nábytku Beřovice, výkup nábytku Halabala Beřovice, výkup křesel Beřovice, výkup porcelánu Beřovice, výkup z pozůstalostí Beřovice, vyklízení pozůstalostí Beřovice. odhad starožitností Beřovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI