Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Beroun

Firma Výkup Antik Beroun je zaměřena na výkup starožitností Beroun a starožitného nábytku Beroun po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBeroun ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Beroun a výkup retro doplňků Beroun jako jsou stará křesla Beroun, staré kredence Beroun, chromové gauče Beroun, starožitné psací stoly Beroun, starožitné jídelny Beroun, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Beroun z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Beroun, výkup starožitného nábytku Beroun, výkup použitého nábytku Beroun, výkup nábytku Beroun, výkup chromového nábytku Beroun, výkup designového nábytku Beroun, výkup nábytku Halabala Beroun, výkup křesel Beroun, výkup porcelánu Beroun, výkup z pozůstalostí Beroun, vyklízení pozůstalostí Beroun. odhad starožitností Beroun

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI