Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bernartice

Firma Výkup Antik Bernartice je zaměřena na výkup starožitností Bernartice a starožitného nábytku Bernartice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBernartice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bernartice a výkup retro doplňků Bernartice jako jsou stará křesla Bernartice, staré kredence Bernartice, chromové gauče Bernartice, starožitné psací stoly Bernartice, starožitné jídelny Bernartice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bernartice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bernartice, výkup starožitného nábytku Bernartice, výkup použitého nábytku Bernartice, výkup nábytku Bernartice, výkup chromového nábytku Bernartice, výkup designového nábytku Bernartice, výkup nábytku Halabala Bernartice, výkup křesel Bernartice, výkup porcelánu Bernartice, výkup z pozůstalostí Bernartice, vyklízení pozůstalostí Bernartice. odhad starožitností Bernartice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI