Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bernardov

Firma Výkup Antik Bernardov je zaměřena na výkup starožitností Bernardov a starožitného nábytku Bernardov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBernardov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bernardov a výkup retro doplňků Bernardov jako jsou stará křesla Bernardov, staré kredence Bernardov, chromové gauče Bernardov, starožitné psací stoly Bernardov, starožitné jídelny Bernardov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bernardov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bernardov, výkup starožitného nábytku Bernardov, výkup použitého nábytku Bernardov, výkup nábytku Bernardov, výkup chromového nábytku Bernardov, výkup designového nábytku Bernardov, výkup nábytku Halabala Bernardov, výkup křesel Bernardov, výkup porcelánu Bernardov, výkup z pozůstalostí Bernardov, vyklízení pozůstalostí Bernardov. odhad starožitností Bernardov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI