Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Benetice

Firma Výkup Antik Benetice je zaměřena na výkup starožitností Benetice a starožitného nábytku Benetice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBenetice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Benetice a výkup retro doplňků Benetice jako jsou stará křesla Benetice, staré kredence Benetice, chromové gauče Benetice, starožitné psací stoly Benetice, starožitné jídelny Benetice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Benetice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Benetice, výkup starožitného nábytku Benetice, výkup použitého nábytku Benetice, výkup nábytku Benetice, výkup chromového nábytku Benetice, výkup designového nábytku Benetice, výkup nábytku Halabala Benetice, výkup křesel Benetice, výkup porcelánu Benetice, výkup z pozůstalostí Benetice, vyklízení pozůstalostí Benetice. odhad starožitností Benetice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI