Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bělčice

Firma Výkup Antik Bělčice je zaměřena na výkup starožitností Bělčice a starožitného nábytku Bělčice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBělčice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bělčice a výkup retro doplňků Bělčice jako jsou stará křesla Bělčice, staré kredence Bělčice, chromové gauče Bělčice, starožitné psací stoly Bělčice, starožitné jídelny Bělčice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bělčice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bělčice, výkup starožitného nábytku Bělčice, výkup použitého nábytku Bělčice, výkup nábytku Bělčice, výkup chromového nábytku Bělčice, výkup designového nábytku Bělčice, výkup nábytku Halabala Bělčice, výkup křesel Bělčice, výkup porcelánu Bělčice, výkup z pozůstalostí Bělčice, vyklízení pozůstalostí Bělčice. odhad starožitností Bělčice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI