Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bělá

Firma Výkup Antik Bělá je zaměřena na výkup starožitností Bělá a starožitného nábytku Bělá po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBělá ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bělá a výkup retro doplňků Bělá jako jsou stará křesla Bělá, staré kredence Bělá, chromové gauče Bělá, starožitné psací stoly Bělá, starožitné jídelny Bělá, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bělá z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bělá, výkup starožitného nábytku Bělá, výkup použitého nábytku Bělá, výkup nábytku Bělá, výkup chromového nábytku Bělá, výkup designového nábytku Bělá, výkup nábytku Halabala Bělá, výkup křesel Bělá, výkup porcelánu Bělá, výkup z pozůstalostí Bělá, vyklízení pozůstalostí Bělá. odhad starožitností Bělá

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI