Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bečice

Firma Výkup Antik Bečice je zaměřena na výkup starožitností Bečice a starožitného nábytku Bečice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBečice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bečice a výkup retro doplňků Bečice jako jsou stará křesla Bečice, staré kredence Bečice, chromové gauče Bečice, starožitné psací stoly Bečice, starožitné jídelny Bečice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bečice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bečice, výkup starožitného nábytku Bečice, výkup použitého nábytku Bečice, výkup nábytku Bečice, výkup chromového nábytku Bečice, výkup designového nábytku Bečice, výkup nábytku Halabala Bečice, výkup křesel Bečice, výkup porcelánu Bečice, výkup z pozůstalostí Bečice, vyklízení pozůstalostí Bečice. odhad starožitností Bečice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI