Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bechyně

Firma Výkup Antik Bechyně je zaměřena na výkup starožitností Bechyně a starožitného nábytku Bechyně po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBechyně ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bechyně a výkup retro doplňků Bechyně jako jsou stará křesla Bechyně, staré kredence Bechyně, chromové gauče Bechyně, starožitné psací stoly Bechyně, starožitné jídelny Bechyně, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bechyně z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bechyně, výkup starožitného nábytku Bechyně, výkup použitého nábytku Bechyně, výkup nábytku Bechyně, výkup chromového nábytku Bechyně, výkup designového nábytku Bechyně, výkup nábytku Halabala Bechyně, výkup křesel Bechyně, výkup porcelánu Bechyně, výkup z pozůstalostí Bechyně, vyklízení pozůstalostí Bechyně. odhad starožitností Bechyně

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI