Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Běchary

Firma Výkup Antik Běchary je zaměřena na výkup starožitností Běchary a starožitného nábytku Běchary po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBěchary ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Běchary a výkup retro doplňků Běchary jako jsou stará křesla Běchary, staré kredence Běchary, chromové gauče Běchary, starožitné psací stoly Běchary, starožitné jídelny Běchary, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Běchary z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Běchary, výkup starožitného nábytku Běchary, výkup použitého nábytku Běchary, výkup nábytku Běchary, výkup chromového nábytku Běchary, výkup designového nábytku Běchary, výkup nábytku Halabala Běchary, výkup křesel Běchary, výkup porcelánu Běchary, výkup z pozůstalostí Běchary, vyklízení pozůstalostí Běchary. odhad starožitností Běchary

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI