Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bavorov

Firma Výkup Antik Bavorov je zaměřena na výkup starožitností Bavorov a starožitného nábytku Bavorov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBavorov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bavorov a výkup retro doplňků Bavorov jako jsou stará křesla Bavorov, staré kredence Bavorov, chromové gauče Bavorov, starožitné psací stoly Bavorov, starožitné jídelny Bavorov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bavorov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bavorov, výkup starožitného nábytku Bavorov, výkup použitého nábytku Bavorov, výkup nábytku Bavorov, výkup chromového nábytku Bavorov, výkup designového nábytku Bavorov, výkup nábytku Halabala Bavorov, výkup křesel Bavorov, výkup porcelánu Bavorov, výkup z pozůstalostí Bavorov, vyklízení pozůstalostí Bavorov. odhad starožitností Bavorov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI