Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Batňovice

Firma Výkup Antik Batňovice je zaměřena na výkup starožitností Batňovice a starožitného nábytku Batňovice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBatňovice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Batňovice a výkup retro doplňků Batňovice jako jsou stará křesla Batňovice, staré kredence Batňovice, chromové gauče Batňovice, starožitné psací stoly Batňovice, starožitné jídelny Batňovice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Batňovice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Batňovice, výkup starožitného nábytku Batňovice, výkup použitého nábytku Batňovice, výkup nábytku Batňovice, výkup chromového nábytku Batňovice, výkup designového nábytku Batňovice, výkup nábytku Halabala Batňovice, výkup křesel Batňovice, výkup porcelánu Batňovice, výkup z pozůstalostí Batňovice, vyklízení pozůstalostí Batňovice. odhad starožitností Batňovice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI