Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Batelov

Firma Výkup Antik Batelov je zaměřena na výkup starožitností Batelov a starožitného nábytku Batelov po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBatelov ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Batelov a výkup retro doplňků Batelov jako jsou stará křesla Batelov, staré kredence Batelov, chromové gauče Batelov, starožitné psací stoly Batelov, starožitné jídelny Batelov, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Batelov z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Batelov, výkup starožitného nábytku Batelov, výkup použitého nábytku Batelov, výkup nábytku Batelov, výkup chromového nábytku Batelov, výkup designového nábytku Batelov, výkup nábytku Halabala Batelov, výkup křesel Batelov, výkup porcelánu Batelov, výkup z pozůstalostí Batelov, vyklízení pozůstalostí Batelov. odhad starožitností Batelov

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI