Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bašť

Firma Výkup Antik Bašť je zaměřena na výkup starožitností Bašť a starožitného nábytku Bašť po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBašť ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bašť a výkup retro doplňků Bašť jako jsou stará křesla Bašť, staré kredence Bašť, chromové gauče Bašť, starožitné psací stoly Bašť, starožitné jídelny Bašť, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bašť z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bašť, výkup starožitného nábytku Bašť, výkup použitého nábytku Bašť, výkup nábytku Bašť, výkup chromového nábytku Bašť, výkup designového nábytku Bašť, výkup nábytku Halabala Bašť, výkup křesel Bašť, výkup porcelánu Bašť, výkup z pozůstalostí Bašť, vyklízení pozůstalostí Bašť. odhad starožitností Bašť

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI