Výkup starožitného nábytku a výkup starožitností - Prodej starožitného nábytku a prodej starožitností

Výkup starožitného nábytku a starožitností po celé ČR Bašnice

Firma Výkup Antik Bašnice je zaměřena na výkup starožitností Bašnice a starožitného nábytku Bašnice po celé ČR. Již od roku 1994 vykupujeme starožitný nábytek , hodiny , obrazy , lustry , porcelán , hračky a jiných starožitností. Vykupujeme nábytekBašnice ze všech období až do roku 1970. Zajistíme veškerý servis, jako je vlastní doprava, platba v hotovosti, seriózní přístup k zákazníkovi a případná další doporučení.

Výkup starožitného nábytku Bašnice a výkup retro doplňků Bašnice jako jsou stará křesla Bašnice, staré kredence Bašnice, chromové gauče Bašnice, starožitné psací stoly Bašnice, starožitné jídelny Bašnice, ložnice, knihovny, vitríny a mnoho dalšího nábytku a starožitností. Výkup starého selského dřevěného nábytku Bašnice z pozůstalostí.
   

Výkup starožitností Bašnice, výkup starožitného nábytku Bašnice, výkup použitého nábytku Bašnice, výkup nábytku Bašnice, výkup chromového nábytku Bašnice, výkup designového nábytku Bašnice, výkup nábytku Halabala Bašnice, výkup křesel Bašnice, výkup porcelánu Bašnice, výkup z pozůstalostí Bašnice, vyklízení pozůstalostí Bašnice. odhad starožitností Bašnice

Další města:

 

Kraje:
 

 

Zajistíme pro Vás kompletní servis

výkup starožitného nábytku po celé ĆR

výkup starožitností

prohlídka objektů

nezávazná nabídka

bezplatný odvoz a platba v hotovosti

ochrana zájmů zákazníka

 

 

 

  • VYSOKÉ VÝKUPNÍ CENY.
  • RESPEKTUJEME PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA A CHRÁNÍME JOHO ZÁJMY
  • PŘIJEDEME A OCENÍME VAŠE STAROŽITNOSTI
  • ODVEZEME VŠE BEZ PLATNĚ A VYPLATÍME VŠE V HOTOVOSTI